KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12574047
nr 1257 4047
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Fjäll, signerad. -58. Olja på duk, 51x60
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:55:32